BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Paskolos’ kategorija

Paskolos internetu

2012-08-27

Paskolos internetu - paprasčiau paimti tuurint užtarėją ar užstatą

Nemaža pasaulio dalis yra priklausomi nuo paskolų. Tai yra patogu esant nenumatytoms išlaidoms. Nors iš pirmo žvilgsnio gauti paskolą nėra sunku, o nevykdant atsakomybių gali nukentėti jūsų kreditingumo reitingas. Tuomet jums belieka tik kreditai turintiems blogą kredingumo reitingą.
Taip yra užtat, jog paimti kreditą su blogu kreditu yra žymiai sunkiau nei turint gerą kreditą. Bei netgi jeigu jūs kokiu nors būdu sugebėsite gauti asmeninį greitą kreditą, greičiausiai jums nepavyks gauti norimos sumos.

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Greitieji kreditai

2012-07-25

Greitieji kreditai - 2008-aisiais metais išpopuliarėjusi naujovė, išgelbėjusi didžiosios dalies žmonių gyvenimus. Išties, visi tie, kurie prarado darbus, ar tie, kurie nukentėjo dėl sumažintų atlyginimų ir nesugebėjo užmokėti mokesčių už būstą rinkosi paprasčiausią problemos sprendimą - greitają paskolą.

Taip darydami daugelis žmonių tikrai gavo naudos - gavę greitus kreditus kelių mėnesių laiko tarpui jie išvengė bet kokių įmanomų piniginių nesklandumų, o tuomet nesunkiai juos grąžino bei gyveno kaip gyvenę.

Aišku ne visiems taip pasisekė. Dauguma apskritai neturėjo teisės gauti greitos paskolos dėl prastos skolinimosi istorijos, kitiems greiti kreditai nebuvo išduoti dėl to, jog jie neturėjo pastovių pajamų 3 mėnesius iš eilės. Tiesa, šiuo atvėju tokiem asmenims turbūt netgi labai pasisekė, kadangi vargu ar jie būtų galėję atiduoti pasiskolintą kreditą nustatytu laiku.

Laiku atiduoti greitą kreditą yra tikrai svarbu. Pradėti galime vardinti nuo pliusų - su nuolatiniais skolininkais kai kurios greitų kreditų įmonės derina palūkanų kainas - taigi ateityje Jums gali pavykti pasiskolinti tiesiog pigiau. Taip pat visi įrašai apie Jūsų skolinimąsi lieka tam tikrose duombazėse - jeigu skolinatės atsakingai, lengviau gausite kur kas didesnės reikšmės paskolą, pvz. būsto.

daugeliui vis dar atrodo, kad greitos paskolos gavimas - painus ir daug laiko užimantis dalykas. Tai taip pat nėra tiesa. Turint reikiamą banko kortelę (pinigų pervedimas tarp to pačio banko sąskaitų trunka ~5min bet kuriuo paros metu, kai tarp skirtingų bankų šis laikas prasitęsia iki visos paros) greitą kreditą gausite per 15 minučių kelių mygtukų pagalba. Taigi - žymiai paprastesnės galimybės trumpam laiko tarpui praturtėti, tiesa kartu ir didesnės žlugti.

Tobulėjant technologijoms atsirado ir daugiau šansų greitam kreditui pasiimti. Kai kurios įmonės leidžia tai padaryti net mobiliojo telefono pagalba! Kartais darosi įdomu, kaip galėsime pasiimti greitą paskolą po kelių metų, jei technologijos taip tobulėja jau dabar.

Kaip ir bet kokia kita paskola, greitas kreditas - turi būti grąžintas per nustatytą laiko tarpą. To nepadarius, Jums augs delspinigiai, kurie paprastai yra nustatyti greitųjų kreditų bendrovės, taigi, natūralu, jog gali “užaugti” visai nemaža suma. Nekreipiant dėmesio į vis didėjančius delspinigius, kreditų bendrovė nesitaikstys su slapstymųsi - po mėnesio byla būna perduota anstoliui, kuris su Jumis “tvarkosi” įstatymų nustatyta tvarka.

Aišku, greitas kreditas nėra blogas dalykas, jei esate 100% užtikrintas, kad grąžinsite jį. Jei taip esate įsitikinęs - skolinkitės net neabejodami - visai nepralaimėsit.

Rodyk draugams

Paskolos bedarbiams internetu

2012-06-14

Visi trokšta turėti finansinę laisvę, galimybę gyenti geriau. Kiekvienas svajoja nusipirkti tam tikrų prekių ar pasinaudoti kokiomis nors paslaugomis. Deja, ne visi gali sau suteikti laisvę, patogumus, pasimėgavimą įvairiais dalykais. Sunkūs, darbais nesišvaistantys laikai pažeria daugybę pelningos veiklos nerandančių ar darbdavių atleistų asmenų. Rodos, sudėjus centą prie cento, pinigų dar šiaip taip užtektų maistui ir kitiems būtiniausiems reikmenims. Vis dėlto dažnai būna ne visai taip. Žmogus nėra koks nors robotas, galintis vien tik egzistuoti. Dažnai netoli tūnoja koks nors tikslas, kuris lyg varomoji jėga skatina judėti tolyn. Taigi, kad ir kaip bebūtų sunku, kad ir kaip kamuotų vargai, ta varomoji jėga spiria į nugarą ir sako: „pasiek mane“. Ką gi tokiomis aplinkybėmis daryti varganam žmogeliui?

Kaip sakoma, iš bet kokios padėties yra išeitis. Šiuo atveju išeitis – paskola. Tikrai taip, interneto įsigalėjimo ir technologijų tobulėjimo amžiais bedarbiai taip pat gali gauti paskolas. Nuo ko reikia pradėti?

Pirmas žingsnis, kurį reikia įvykdyti – surasti įstaigą, teikiančią paslaugą - paskolos bedarbiams. Tai padaryti itin lengva. Pakanka interneto naršyklės langelyje įrašyti keletą žodžių. tada geriausia būtų duotu telefono numeriu paskambinti ir pasidomėti plačiau. Jei kas nors nepatinka ar netinka, ieškoma toliau.

kreditas – labai svarbi sutartis. Prieš skolinantis tiesiog privaloma gerai pagalvoti, apsvarstyti, ar bus realu grąžinti visą sumą. Svarbu apmąstyti įvairias situacijas bei visas galimas pasekmes, kadangi iš tiesų pasitaiko atvejų, kai asmuo pasiskolina, o vėliau įvyksta kas nors, ko sandorio metu visiškai nebuvo mintyse. Tuomet tenka varginti protą, ką daryti ir kaip įvykdyti sutarties įsipareigojimus.
Kam dažniausiai suteikiamos paskolos, oficialiai vadinamos paskolomis bedarbiams? labiausia skolinasi jauni žmonės – studentai. Toliau – asmenys, netekę darbo. Šioje vietoje koją pakiša arba kaip tik gelbsti praeities įvykiai. Paskolas suteikianti kompanija ar bankas patikrina būsimo kliento istoriją ir pasako „viso gero“, jei jis buvo anksčiau pasiskolinęs iš kitos įstaigos, bet nevykdė ar neįvykdė nustatytų įsipareigojmų. Be to, skolintojui reikšmingi ir įvykę konfliktai su darbdaviais. Ieškoma netgi duomenų apie tai, kodėl žmogus išėjo iš darbo ar kodėl buvo atleistas.

Banko (paskolas duodančios įstaigos) rūpestis praeitimi - visiškai natūralus ir suprantamas. Jis (ji) nenori turėti reikalų su menką pasitikėjimą keliančiais, nemalonumų turėjusiais bedarbiais. Taigi, čia galioja patarlė „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“.
Visi keliai atviri tiems, kurie kreipė dėmesį į minėtą posakį. Taip, net ir neturint darbo galima išpildyti savo svajones, įgyvendinti sumanymus.
Galima sakyti, kad paskolos bedarbiams – įrankis pasiekti užsibrėžtus tikslus net ir tuomet, kai kišenėje tuščia. Jeigu tikslas yra varomoji jėga, tai paskola tarytum dalgis, praskinantis kelią to tikslo link.

Rodyk draugams